Menu Zamknij

Pompy ciepła Brodnica

Pompy ciepła w Brodnicy

Oferujemy profesjonalny montaż oraz serwis pomp ciepła na terenie Brodnicy. Brodnica jest miastem w województwie kujawsko-pomorskim. Charakteryzuje się malowniczymi terenami Brodnickiego Parku Krajobrazowego. Turyści odwiedzający tą okolicę cenią sobie bogactwo przyrody oraz czyste powietrze. Pompy ciepła są doskonałym, ekologicznym rozwiązaniem, które zapobiega między innymi pojawianiu się smogu. Mieszkańcy Brodnicy decydujący się na pompę ciepła zapewniają sobie nie tylko ekologię, ale również komfort użytkowania i niższe rachunki za prąd.

Dlaczego pompa ciepła?

Pompa ciepła to urządzenie grzewcze pobierające energię z gruntu lub powietrza, którą następnie przekazuje do systemu grzewczego. Modele dostępne w naszej ofercie dają niezwykły komfort użytkowania. Poprzez wbudowany moduł Online, pompą ciepła można sterować za pomocą telefonu z dowolnego miejsca. Wysoka efektywność energetyczna przyczynia się do obniżenia kosztów za energię. Warto również dodać, że pompy ciepła, a w szczególności gruntowe, charakteryzują się długą żywotnością. Urządzenia te, przy wykonanej prawidłowo instalacji, mogą działać przeszło dwadzieścia lat. Kierując się tą wiedzą, oferujemy kompleksową obsługę obejmującą dobór, sprzedaż, montaż, a także serwis pomp ciepła by zapewnić naszym klientom jak najwyższą jakość usług.

Odwierty do pomp ciepła

Gruntowe pompy ciepła wymagają profesjonalnego wykonania odwiertów wgłąb ziemi. Dobrze wykonane odwierty do pomp ciepła, zapewniają świetną efektywność pracy urządzenia oraz dużą ilość ciepła w budynku. Nasza firma współpracuje z doświadczonym zespołem zajmującym się odwiertami. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić doskonałą jakość i długą żywotność pompy ciepła oraz całej instalacji (tutaj zobaczysz zdjęcia z naszych wspólnych realizacji).

 

Pompy ciepła Brodnica