Menu Zamknij

Pompy ciepła Bydgoszcz

Pompy ciepła w Bydgoszczy

Bydgoszcz jest miastem, w którym także montujemy pompy ciepła wraz z instalacją. Nasz zespół doświadczonych fachowców zawsze ma na uwadze priorytety wyznaczone przez inwestora i jednocześnie warunki, jakie stwarza sam teren, którego inwestycja dotyczy. Instalacje zawsze muszą być optymalnie dostosowane do warunków przestrzennych działki budowlanej i samego obiektu.

Oferujemy szeroki zakres usług w tym zakresie – w tym m.in.: montaż różnego rodzaju pomp ciepła – gruntowych, powietrznych, pomp do ciepłej wody użytkowej itp. Bazujemy na najlepszych technologiach i produktach światowych marek. Zainteresowani klienci mogą również skorzystać z naszej oferty osprzętu sterującego (towarzyszącego pompom). Dzięki temu mogą efektywniej, bardziej komfortowo i taniej „zarządzać” ogrzewaniem budynku.

Pomagamy również w uzyskaniu dofinansowania do pompy ciepła. O dofinansowanie mogą ubiegać się osoby, które planują wymianę starego źródła ogrzewania. Pompy ciepła to doskonałe rozwiązanie na taką wymianę: zapewniają wysoki komfort użytkowania, długą żywotność urządzeń oraz niskie koszty eksploatacji. Dofinansowanie do pomp ciepła jest realizowane w ramach rządowego programu „Czyste powietrze”. Można także skorzystać z tzw. ulgi termomodernizacyjnej.

Bydgoszcz to stolica województwa kujawsko-pomorskiego. Nie bez powodu kojarzy się wielu osobom z dużą liczbą bloków z tzw. wielkiej płyty. Z drugiej strony – nie da się nie zauważyć, że w ostatnich latach na terenie miasta i okolic powstaje też coraz więcej osiedli domów jednorodzinnych i to właśnie te inwestycje w coraz większym stopniu angażują naszą firmę. Prywatni inwestorzy doceniają kompleksowość proponowanych przez nas rozwiązań, szczególnie w zakresie instalacji grzewczych. Nasze projekty oferujemy zarówno inwestorom dopiero budującym domy, jak i tym, którzy planują zmianę systemu na bardziej ekonomiczny.

 

Pompy ciepła Bydgoszcz