Menu Zamknij

Pompy ciepła Bydgoszcz

Pompy ciepła w Bydgoszczy

Nasza oferta obejmuje gruntowe i powietrzne pompy ciepła. Zajmujemy się również montażem rekuperacji. Bydgoszcz jest miastem, w którym wykonujemy tego typu instalacje. Nasz zespół doświadczonych fachowców zawsze ma na uwadze priorytety wyznaczone przez inwestora i jednocześnie warunki, jakie stwarza sam teren, którego inwestycja dotyczy. Instalacje zawsze muszą być optymalnie dostosowane do warunków przestrzennych działki budowlanej i samego obiektu.

Dlaczego pompy ciepła?

Pompa ciepła (tutaj przeczytasz jak działa pompa ciepła) to ekologiczny i ekonomiczny system grzewczy, a także zmniejszony koszt ogrzewania. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i zawsze fachowo wykonujemy montaż pomp ciepła, bez względu na to czy instalujemy powietrzne pompy ciepła czy gruntowe pompy ciepła.

Instalacja pompy ciepła

Oferujemy szeroki zakres usług w zakresie instalacji – w tym m.in.: montaż różnego rodzaju pomp ciepła – gruntowych, powietrznych, pomp do ciepłej wody użytkowej itp. Bazujemy na najlepszych technologiach i produktach światowych marek. Zainteresowani klienci mogą również skorzystać z naszej oferty osprzętu sterującego (towarzyszącego pompom). Dzięki temu mogą efektywniej, bardziej komfortowo i taniej „zarządzać” ogrzewaniem budynku.

Dofinansowanie do pomp ciepła

Pomagamy również w uzyskaniu dofinansowania do pompy ciepła (więcej na ten temat znajdziesz w zakładce Dotacje). O dofinansowanie mogą ubiegać się osoby, które planują wymianę starego źródła ogrzewania. Pompy ciepła to doskonałe rozwiązanie na taką wymianę: zapewniają wysoki komfort użytkowania, długą żywotność urządzeń oraz niskie koszty eksploatacji. Dofinansowanie do pomp ciepła jest realizowane w ramach rządowego programu „Czyste powietrze”. Można także skorzystać z tzw. ulgi termomodernizacyjnej.

Gdzie kupić pompy ciepła?

Bydgoszcz to stolica województwa kujawsko-pomorskiego. Nie bez powodu kojarzy się wielu osobom z dużą liczbą bloków z tzw. wielkiej płyty. Z drugiej strony – nie da się nie zauważyć, że w ostatnich latach na terenie miasta i okolic powstaje też coraz więcej osiedli domów jednorodzinnych i to właśnie te inwestycje w coraz większym stopniu angażują naszą firmę. Prywatni inwestorzy doceniają kompleksowość proponowanych przez nas rozwiązań, szczególnie w zakresie instalacji grzewczych. Nasze projekty oferujemy zarówno inwestorom dopiero budującym domy, jak i tym, którzy planują zmianę systemu na bardziej ekonomiczny. Profesjonalnie doradzimy jakiej firmy pompa ciepła będzie najbardziej dla Państwa odpowiednia.

Pompy ciepła Bydgoszcz