Menu Zamknij

Pompy ciepła Płock

Pompy ciepła w Płocku

Nasza firma kompleksowo obsługuje w zakresie doboru, sprzedaży, montażu oraz serwisu pomp ciepła. W Płocku montujemy coraz więcej nowoczesnych pomp ciepła, które wykazują większą efektywność grzewczą niż inne systemy (bazujące m.in. na oleju czy węglu). Gruntowe i powietrzne pompy ciepła zawarte w naszej ofercie, zapewniają niskie koszty eksploatacji oraz duży komfort w użytkowaniu. Pompy ciepła charakteryzują się także długą żywotnością i bezawaryjnością. Nasz serwis zapewnia wsparcie odnośnie przeglądu pompy ciepła w celu uniknięcia usterek.

Montaż pompy ciepła i całej instalacji

Nasze usługi w Płocku – podobnie jak w innych miastach, w których je świadczymy – są kompleksowe. Oprócz najpopularniejszych instalacji oferujemy także cały katalog naszych produktów i usług, w tym m.in. montaż odkurzaczy centralnych w domach jednorodzinnych (i innych urządzeń, które znacznie ułatwiają codzienne funkcjonowanie, zarówno na poziomie prywatnym, jak i publicznym). Zobacz naszą pełną ofertę.

Dlaczego pompa ciepła?

Płock to miasto w większości położone na prawym brzegu Wisły – jest miejscem dość specyficznym. Po pierwsze – o Płocku można powiedzieć, że jest miastem „zimnym”. Średni zakres temperatur rocznych jest tu bardzo niski, a to oznacza konieczność ogrzewania budynków (prywatnych i publicznych) przez wiele miesięcy. Trudno się dziwić, że mieszkańcy Płocka i inwestorzy poszukują rozwiązań, które będą jednocześnie ekonomiczne i ekologiczne. I tu czas wspomnieć o kolejnej specyfice Płocka – to miasto przemysłowe – w związku z tym powietrze nie należy tu do najczystszych. Dostęp do świeżego powietrza dla wielu mieszkańców jest absolutnym priorytetem, dlatego oprócz nowoczesnych systemów grzewczych takich jak pompy ciepła, w cenie są tu również efektywne instalacje zwiększające dostęp do lepszej jakości powietrza – rekuperacja i filtracja.

 

Pompy ciepła Płock