Menu Zamknij

Pompy ciepła Włocławek

Pompy ciepła we Włocławku

Włocławek to jeden z głównych obszarów naszych działań w zakresie sprzedaży i montażu pomp ciepła. Zapewniamy kompleksową obsługę, dzięki czemu jesteśmy w stanie dobrać optymalne instalacje grzewcze. Z uwagi na duże wahania rocznej temperatury zewnętrznej (charakterystyczne dla Włocławka) konieczny jest precyzyjny dobór wykazujących się wysoką wydajnością instalacji.

Koszt pompy ciepła

Dostarczamy najlepsze rozwiązania, zarówno dla domów jednorodzinnych, jak i budynków użyteczności publicznej. Oferujemy instalacje tradycyjne i nowoczesne, dzięki którym można zredukować koszty inwestycji. Na terenie Włocławka i okolic realizujemy również coraz więcej projektów bazujących na gruntowych i powietrznych pompach ciepła, które zyskują w ostatnich latach na popularności, w porównaniu z kotłami na paliwa stałe. Początkowe, wyższe koszty tego rodzaju instalacji, zwracają się w trakcie eksploatacji, co ma szczególne znaczenie ekonomiczne na terenach charakteryzujących się znaczną zmiennością temperatur.

Korzyści pomp ciepła

Pompy ciepła to przede wszystkim większa wytrzymałość na warunki termiczne, efektywność i stałe koszty utrzymania, które można szacunkowo przewidzieć. Nie bez znaczenia są również względy ekologiczne i funkcjonalność pomp ciepła, w porównaniu z kotłami. Włocławek to miasto położone w południowo-wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego, na obu brzegach Wisły. Usytuowane jest na pograniczu dwóch stref klimatycznych, co wiąże się m.in. ze znacznym zróżnicowaniem temperatur w ujęciu rocznym. Nasza firma jest jednym z głównych wykonawców instalacji grzewczych i wentylacyjnych na terenie Włocławka i okolic. Oferujemy bogaty wachlarz usług związanych ze sprzedażą oraz montażem pomp ciepła. Zobacz zamontowane przez nas pompy ciepła w zakładce Realizacje.

 

Pompy ciepła Włocławek