Menu Zamknij

Rekuperacja kujawsko-pomorskie

Rekuperacja kujawsko-pomorskie

Rekuperacja w województwie kujawsko-pomorskim

Obszar działań naszej firmy, jakimi są między innymi montaż i serwis rekuperatorów oraz wykonywanie instalacji wentylacyjnych (wentylacji grawitacyjnej i wentylacji mechanicznej), obejmuje województwo kujawsko-pomorskie

System rekuperacji, który proponujemy, cieszy się wśród mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego dużą popularnością. Rekuperacja to proces, poprzez który powietrze płynące do wnętrza domu, ogrzewa się od cieplejszego powietrza wywiewanego – tym sposobem możemy cieszyć się odzyskiem ciepła z wentylacji. Korzyści z tego rozwiązania mają zarówno wymiar finansowy, jak i zdrowotny.

Rekuperacja - zalety

Urządzenie, jakim jest rekuperator, ma jeszcze jedną bardzo ważną korzyść. W każdej centrali wentylacyjnej, czyli rekuperatorze, montowane są filtry, które oczyszczają powietrze z zanieczyszczeń. Mamy więc gwarancję czystego powietrza w domu. Rekuperacja jest świetnym rozwiązaniem dla budynków, w których mieszkają alergicy lub osoby cierpiące na astmę oraz inne schorzenia układu oddechowego.

Rekuperacja zapewnia optymalny poziom wilgotności powietrza, co zapobiega wielu problemom zarówno w budynku, jak i dla żyjących w nim mieszkańców. W domach ze zbyt dużą wilgotnością może pojawić się pleśń (która może być przyczyną chorób układu oddechowego, infekcji skórnych, zapalenia zatok, przemęczenia organizmu), a także skraplanie się pary wodnej na szybach okien. Za to zbyt niska wilgotność może prowadzić np. do uszkodzeń drewnianych podłóg. Osoby mieszkające w takim budynku mogą narzekać na bóle głowy oraz na niskie nawilżenie oczu oraz ust. 

Montaż rekuperacji

Nasza oferta jest kompleksowa. Staramy się zawsze dostosowywać optymalnie wszystkie elementy instalowanych urządzeń, układów i zespołów do indywidualnego charakteru i cech mieszkania czy domu jednorodzinnego. Wkładamy ogrom energii w to, aby każda nasza usługa wykonywana była na jak najwyższym poziomie. 

Dzięki posiadanemu przez naszą firmę doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać wszystkim zadaniom z zakresu naszej działalności. W skład naszej oferty wchodzi nie tylko wentylacja, klimatyzacja czy rekuperatory, ale również instalacje grzewcze oraz sprzedaż i montaż wysokiej jakości urządzeń, takich jak: pompy ciepła i najlepsze odkurzacze centralne. Montujemy także ogrzewanie podłogowe.

Nasze rekuperatory, klimatyzatory, i wszelkie inne instalacje zapewniają komfort na najwyższym poziomie. Państwa zadowolenie traktujemy jak swoistą wizytówkę naszej firmy.

 

rekuperacja kujawsko pomorskie