Menu Zamknij

Rekuperatory Brodnica

Rekuperacja w Brodnicy

Montaż rekuperatorów to jedna z głównych usług w naszej ofercie. Rekuperacją zajmujemy się między innymi na terenie Brodnicy i jej okolic. Brodnica charakteryzuje się malowniczymi terenami Pojezierza Brodnickiego i doliny Drwęcy, które przyciągają wielu turystów i miłośników przyrody. Cenią oni sobie czyste powietrze zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Rekuperacja, czyli wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, pozwala na zapewnienie odpowiedniego przepływu powietrza w pomieszczeniach bez konieczności otwierania okien. Ponadto filtry stosowane w urządzeniu, blokują szereg zanieczyszczeń z zewnątrz.

Zalety rekuperacji

Rekuperacja gwarantuje optymalną wilgotność powietrza w budynku, dzięki czemu zapobiega wielu szkodliwym czynnikom. Zbyt duża, jak również zbyt mała wilgotność może przyczyniać się do powstawania wielu schorzeń i chorób wśród mieszkańców budynku. Jest to niezdrowe również dla samej budowli, ponieważ może dojść do powstawania pleśni lub uszkodzenia drewnianych podłóg. Rekuperator jest urządzeniem, przy którym nie trzeba się martwić o tego typu odchylenia od normy. Ponadto posiada specjalne filtry blokujące różnego rodzaju zanieczyszczenia i bakterie.

Rekuperacja - oferta

Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą dotyczącą rekuperacji. Dobieramy urządzenie idealne do Twojego budynku, tworzymy indywidualną ofertę, dbamy o montaż całej instalacji oraz uruchomienie rekuperatora. W naszej ofercie znajdują się urządzenia światowych producentów centrali wentylacyjnych, a także pomp ciepła. Warto dodać, że przygotowywane przez naszych specjalistów oferty są całkowicie darmowe. W celu uzyskania większej ilości informacji, zapraszamy do zakładki Kontakt.

Rekuperacja Brodnica