Menu Zamknij

Rekuperatory Bydgoszcz

Rekuperacja w Bydgoszczy

Nasza firma zajmuje się między innymi profesjonalnym montażem rekuperacji. Bydgoszcz to miasto, w którym montujemy coraz więcej rekuperatorów. Są to urządzenia, które w sposób oszczędny i wydajny zapewniają wymianę powietrza. Nasz zespół doświadczonych fachowców zawsze ma na uwadze priorytety wyznaczone przez inwestora i jednocześnie warunki, jakie stwarza sam teren, którego inwestycja dotyczy. Instalacje zawsze muszą być optymalnie dostosowane do warunków przestrzennych działki budowlanej i samego obiektu.

Montaż rekuperatora

W bogatym katalogu oferowanych przez nas usług i produktów znaleźć można cieszące się coraz większym uznaniem inwestorów rekuperatory – urządzenia do wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Dobieramy i montujemy odpowiedniej klasy centrale wentylacyjne (rekuperatory). Te wyjątkowo efektywne urządzenia odzyskują ciepło z wentylacji oraz zapobiegają wlotowi zanieczyszczonego powietrza, poprzez wmontowane w rekuperator filtry. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż z początkiem 2021 roku zaczęła obowiązywać konieczność rekuperacji w nowo budowanych budynkach.

Ulga termomodernizacyjna na rekuperację

Przy montażu systemu rekuperacji, możliwe jest skorzystanie z ulgi termomodernizacyjnej. Ulga polega na odliczeniu od podstawy obliczenia podatku wydatków poniesionych na realizację termomodernizacji w budynku mieszkalnym jednorodzinnym i przysługuje osobom, które są właścicielami lub współwłaścicielami takiego budynku. Dotyczy to m. in zakupu rekuperatorów wraz z osprzętem i montażem. Więcej na ten temat przeczytasz w zakładce Dotacje.

Rekuperacja - gdzie kupić?

Bydgoszcz, stolica województwa kujawsko-pomorskiego nie bez powodu kojarzy się wielu osobom z dużą liczbą bloków z tzw. wielkiej płyty. Z drugiej strony – nie da się nie zauważyć, że w ostatnich latach na terenie miasta i okolic powstaje też coraz więcej osiedli domów jednorodzinnych i to właśnie te inwestycje w coraz większym stopniu angażują naszą firmę. Prywatni inwestorzy doceniają kompleksowość proponowanych przez nas rozwiązań, szczególnie w zakresie instalacji wentylacyjnych. Nasze projekty oferujemy zarówno inwestorom dopiero budującym domy, jak i tym, którzy planują zmianę systemu na bardziej ekonomiczny.

 

rekuperacja Bydgoszcz