Menu Zamknij

XXXVIII Międzynarodowe Targi Rolno-Przemysłowe

Targi AGRO-TECH w Minikowie mają swoją długoletnią tradycję i są od lat zaliczane do jednych z ważniejszych wystaw w Polsce i największe w północnej części Polski.

To sprawia, że na lipcowe targi do Minikowa przyjeżdża corocznie ok. 450 wystawców krajowych i zagranicznych, a powierzchnia wystawowa wynosi ok. 12 ha.

Przy organizacji targów Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie współpracuje z wieloma instytucjami, w tym również z Niemieckim Stowarzyszeniem Rolników DLG, które to jest organizatorem największej w Europie i chyba na świecie wystawy rolniczej AGRITECHNIKA w Hannoverze oraz EuroTier.

Specjalnością minikowskich targów jest niewątpliwie technika rolnicza, która zajmuje ponad 3/4 powierzchni wystawienniczej, jednakże nie brakuje wystawców specjalizujących się w innych dziedzinach.

Firma Instal Centrum prezentowała rozwiązania odnawialnych źródeł energii min. energii fotowoltaicznej, wiatrowej oraz wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła.

 

Jako jedyna otrzymała nagrodę Międzynarodowych Targów Rolno-Przemysłowych  AGRO-TECH w Minikowie

za pompę ciepła Danfoss DHP-H Opti Pro + .

 

Piszą o nas tutaj:

http://www.danfoss.com/Poland/NewsAndEvents/News/Pompa-ciepa-DHP-zdobywa-nagrode/EF89D9FF-B267-4C45-B32F-2D9CD4219A69.html

i tutaj:

http://www.agro-tech-minikowo.pl

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z targów: