Menu Zamknij

Instalcentrum na targach ENEX 2024!

Z przyjemnością informujemy, że Instalcentrum miało okazję uczestniczyć w tegorocznej edycji prestiżowych targów ENEX 2024 w Kielcach.

Kierownik Instalcentrum, Tomasz Warchlewski, odwiedził stoisko naszego cenionego partnera biznesowego – firmy Nowatermia.

Stoisko firmy Nowatermia stanowiło prawdziwe centrum atrakcji dla wszystkich zainteresowanych tematyką pomp ciepła. Mieliśmy niepowtarzalną okazję zobaczenia produktów marki CTC i Nowatermia w pełnej krasie. Byliśmy pod ogromnym wrażeniem ilości urządzeń, jakie zostały zaprezentowane. W szczególności naszą uwagę przyciągnęły grupy pompowe Nowatermia, przeznaczone do modernizowanych instalacji oraz gruntowa pompa ciepła CTC EcoHeat 400, która również idealnie wpasowuje się do modernizowanych budynków. Nasze zainteresowanie wzbudziła także kompaktowa pompa ciepła dużej mocy CTC EcoTouch 5230, która wyglądała imponująco na prezentacji.

Początki CTC sięgają 1923 roku, co sprawia, że ponad 100-letnie doświadczenie w produkowaniu urządzeń grzewczych gwarantuje wysoką jakość oferowanych przez nią produktów. Na tym szczególnym wydarzeniu mieliśmy możliwość porozmawiania z przedstawicielem szwedzkiej firmy – Kushtrimem Mehmeti, który chętnie odpowiadał na wszystkie nasze pytania.

Uczestnictwo w tegorocznej edycji targów ENEX było dla nas bardzo inspirujące, jak również motywujące do dalszego działania i rozwoju. Serdecznie dziękujemy Nowatermia za zaproszenie oraz gratulujemy otrzymanej nagrody i świetnego zaprezentowania targowego!

Instalcentrum na Targach ENEX 2024