Menu Zamknij

Prezentacja urządzeń szwedzkiej marki CTC w Karbówku

W lipcu 2022 roku mieliśmy okazję uczestniczyć w inspirującym spotkaniu, które zorganizował nasz dystrybutor – firma Nowatermia wraz z przedstawicielami szwedzkich urządzeń marki CTC, którzy posiadają już 100 lat doświadczenia związanego z produkcją systemów grzewczych.

Szkolenie odbyło się w Osadzie Karbówko w Dolinie Drwęcy, gdzie w pięknym otoczeniu mogliśmy zgłębiać wiedzę na temat pomp ciepła marki premium.
Goście ze Szwecji chętnie odpowiadali na wszystkie zadane przez nas pytania, a my mogliśmy dokładnie obejrzeć gruntowe i powietrzne pompy ciepła marki CTC, które bardzo pozytywnie zaskoczyły nas swoimi możliwościami i technicznymi rozwiązaniami.

Podczas 2 dni spędzonych na szkoleniu nawiązaliśmy kontakty z innymi specjalistami z branży odnawialnych źródeł energii. Była to znakomita okazja do wymiany doświadczeń i konstruktywnych rozmów.Uczestnictwo w tym wydarzeniu było dla nas niezwykle wartościowe. Zdobyta wiedza, umiejętności oraz nawiązane kontakty przyczynią się do ciągłego rozwoju naszej firmy. Jesteśmy gotowi dostarczać jeszcze lepsze rozwiązania dla indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Dziękujemy firmie Nowatermia i CTC za zaproszenie i stworzenie niesamowitej atmosfery.