Menu Zamknij

Aermec

Produkty

Dystrybucja - Aermec

Firmę założył Ettore Riello w 1922 roku, ale to dopiero jego wnuk Giordano Riello zapoczątkował markę Aermec, tworząc w 1961 roku swój pierwszy klimatyzator. Obecnie Aermec jest największym producentem klimatyzacji we Włoszech oraz największym producentem klimakonwektorów w Europie. Produkuje również pompy ciepła oraz agregaty wody lodowej.

W 2015 r. Aermec podjął decyzję o budowie centrum szkoleniowego, które pomieści setki uczestników jednocześnie i zostanie wyposażone w najnowocześniejsze narzędzia do szkoleń i prezentacji. Dodatkowo, Aermec okresowo organizuje dedykowane seminaria dla wszystkich ekspertów HVAC, korzystając z pomocy światowej sławy specjalistów zewnętrznych i profesorów wyższych uczelni.

 

 

Seria BHP powietrznych pomp ciepła typu split marki Aermec składa się z jednostki zewnętrznej i wewnętrznej. Moduł wewnętrzny występuje w dwóch wariantach: ścienny lub stojący z zasobnikiem c.w.u. Agregat zewnętrzny występuje w czterech przedziałach mocowych: 4 kW / 5,9 kW / 8 kW / 9,5 kW. W serii BHP zastosowany został przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy – R32. Moduły wewnętrzne wyposażone są w nowoczesny i intuicyjny sterownik, który z łatwością można kontrolować za pomocą aplikacji.